Destraint.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 WLWK - AB Veld A Sebastiaan van Tiggelen
18:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep KG1 - A
18:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep KG1 - D
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Floor van Wezel KG3 - A
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Tess van den Berg
Floortje Verhoeven
KG1 - B
18:00 - 19:00 Jongens B2 Walter van den Ing KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Eve van Hooren
Isa Kuijsten
KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Jill van den Heuvel KG3 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Nadesh Bruurmijn KG3 - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Jurre Brouwer
Inde van Leeuwen
KG3 - D
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 Lara Snoeren KG1 - C
19:00 - 20:30 Jongens B1 WLWK - AB Veld A
19:00 - 20:30 Jongens C1 Floor van Wezel
Joppe Vugts
KG3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jeroen Zijlmans
Arnold Kruithof
KG3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Walter van den Ing KG2 - C
19:00 - 20:00 Meisjes B5 KG2 - D
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Hidde Brouwer
Jurre Brouwer
KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Inde van Leeuwen KG1 - BC met ingang van 21 oktober
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Walter van den Ing KG2 - D
20:00 - 21:00 Meisjes B3 Walter van den Ing KG2 - C en MA3
20:30 - 22:00 Trimhockeyers Trainingsgroep KG3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Ellemiek Boeije
Renée Persoons
KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise van Hoof
Maud Bruurmijn
KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Dennis van Hoof
Femme Doomen
KG2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Loïs Ros
Cathelijne Muller
KG3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Yoëll van Gorp KG3 - AB Tijdeljk
18:30 - 20:00 Jongens A2 Maarten Voermans KG3 - CD Heren 1
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Karlijn Roijakkers KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Wieteke Roelofs KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Lonneke Verhagen KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Martijn Meuldijk
Michelle Verheijen
KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Thijmen Schenk
Martijn Lier
KG1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Wieteke Roelofs KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Martijn Meuldijk KG2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 7 Robbert Blokvoort KG3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Tomas van Wanrooij KG1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 Wouter Geels KG3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Hidde Brouwer KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Harm Snijders KG2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens 8E1 WLWK - A Veld A Joep Hofmans Jorn Fisher
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Nick Slaats KG3 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Eve van Hooren
Isa Kuijsten
KG1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Donna van den Akker KG1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Nadesh Bruurmijn KG1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Inde van Leeuwen KG1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Floor van Wezel KG3 - C
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Roos van Boxel KG1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Judith Werther
Veroniek Valks
KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Geert-Jan Broeders KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Hidde Brouwer
Jurre Brouwer
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Gerben van Dijk KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Floor van Wezel
Inde van Leeuwen
KG3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 WLWK - CD Veld B Dave Schilders
19:00 - 20:30 Jongens C1 Joppe Vugts WLWK - AB Veld A
20:00 - 21:30 Dames 2 Jurre Brouwer KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 Caitlin Koolen
Robin Weijters
KG2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 8 KG3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D2 Ellemiek Boeije
Renée Persoons
KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Elise van Hoof
Maud Bruurmijn
KG3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 KG2 - AB Joppe Vugts
17:30 - 18:30 Jongens F1 Yara van Beek
Brit van der Pluijm
KG1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Meike Smidt
Jurre Brouwer
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers
17:30 - 18:30 Meisjes F2 Jade van den Burg
Meike Bontje
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers
17:30 - 18:30 Meisjes F3 Renske Bruurmijn
Saskia Bergmans
Gijs Doevendans
KG1 - BCD Renske Bruurmijn en Gijs Doevendans keeperstrainers
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Walter van den Ing KG2 - D
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Walter van den Ing KG2 - C
18:30 - 19:30 Jongens 6E1 Nikita van der Pluijm
Merel Korthout
KG1 - A
18:30 - 19:30 Jongens 6E2 Jade van den Burg
Meike Bontje
KG1 - A
18:30 - 19:30 Meisjes 6E1 Meike Smidt
Saskia Bergmans
Rosalie van der Sloot
KG1 - BCD Veld coördinator Saskia Bergmans
18:30 - 19:30 Meisjes 6E2 Pleun Huis in t Veld
Jurre Brouwer
Pleun Scheerders
KG1 - BCD Veld coördinator Saskia Bergmans
18:30 - 19:30 Meisjes 6E3 Emma van Alphen
Maud de Kort
KG1 - BCD Veld coördinator Saskia Bergmans
18:30 - 19:30 Meisjes 6E4 Renske Bruurmijn KG1 - BCD Veld coördinator Saskia Bergmans
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Wieteke Roelofs KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Martijn Meuldijk
Michelle Verheijen
KG3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Maarten Voermans KG2 - AB H1 roulatie
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Walter van den Ing KG2 - D
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Walter van den Ing KG2 - C
20:00 - 21:30 Dames DDB KG3
20:30 - 22:00 Heren 1 Tomas van Wanrooij KG1
20:30 - 22:00 Heren 2 KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 KG2 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 WLWK - AB veld B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Dames 1 Thijmen Schenk KG1 - AB Martijn Lier
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Bart-Jan Zijlmans
Rosa Kamp
KG3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Fay van Hooren KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Anke de Vreeze KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 WLWK - AB Veld A H1 Waalwijk Dave Schilders & Daan van der Wouw
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Martijn Meuldijk KG1 - CD tijdelijk
19:00 - 20:00 Trainingsgroep 1 Trainingsgroep KG3 - CD Trainingsgroep jongens o.l.v. Johan Klerkx tot winterstop
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Hidde Brouwer
Roland Schreppers
KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Dominique Loos KG3 - AB ROULATIE D2 11-10 veld 2 ipv veld 3
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Gerben van Dijk KG2 - CD
20:00 - 20:30 Dames 1 Thijmen Schenk KG1 - CD Martijn Lier
20:00 - 21:30 Dames 2 Jurre Brouwer KG3 - CD 11-10 van 20:30-22:00 u
20:30 - 22:00 Dames 1 Thijmen Schenk KG1 Martijn Lier
20:30 - 22:00 Dames 6 Diede Donders
Fenna Oostrum
KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 KG3 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Mini's (jongens) Joppe Vugts
Rosa Kamp
Anouk Zoutewelle
KG1
09:00 - 10:00 Mini's (meisjes) Bregje de Vreeze
Fiene Grootswagers
Fabienne Pleijter
Meike Bontje
Yara van Beek
Guusje de Wind
KG1
09:00 - 10:00 Trainingsleden jongens junioren Joppe Vugts
Brit van der Pluijm
Fien Huigen
Carlijn van de Ven
Finn Zijlmans
Juul Huigen
Floortje Verhoeven
Liv Heerkens
Tess Kruithof
Thijmen Verhoeven
Fiene Grootswagers
Lieve Soeterboek
Kris Colen
Kiki Arendse
Sam Kersen
KG1
09:00 - 10:00 Trainingsleden meisjes junioren Bram van den Hout
Fleur van Beek
KG1

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Meisjes C1 8 24 + 32
2 Dames 2 8 20 + 15
3 Meisjes A4 8 19 + 20
4 Meisjes D3 8 19 + 19
5 Meisjes D4 8 19 + 18
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram

Sponsoren