1 vs2.jpg IMG_9271 carroussel.JPG waterveld overzicht2.jpg

Diensten

zaterdag 2 maart 2024 
08:00 - 11:00  Eveline van Dijk Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tristan van Hattem Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Kaiden Du Preez Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Cas van der Linden Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Timo Lagendijk Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Myrthe van Pas Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Niene Paijmans Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sara Smeulders Bardienst 
14:30 - 16:30  Lynn Schapendonk Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Julia de Wijs Bardienst 
zondag 3 maart 2024 
12:00 - 14:00  Sam Paalvast Bardienst 
12:00 - 14:00  Fleur Roestenberg Bardienst 
14:00 - 15:30  Daantje Maton Bardienst 
14:00 - 15:30  Sofie Verhoeven Bardienst 
15:30 - 17:30  Pleun van Dal Bardienst 
15:30 - 17:30  Maud Soeterboek Bardienst 
zaterdag 9 maart 2024 
08:00 - 11:00  Angelique Santegoets Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Moniek van Issum Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Milou Smulders Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Dominique Simons Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Fiene Pulles Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Noor Pruijsen Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Cas Kievits Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Olav Jansen Bardienst 
15:00 - 17:30  Puk van der Schans Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Maud de Kort Bardienst 
zondag 10 maart 2024 
12:00 - 14:00  Jeroen Brok Bardienst 
12:00 - 14:00  Jan Mosheuvel Bardienst 
14:00 - 15:30  Nicole den Teuling Bardienst 
14:00 - 15:30  Janine den Teuling Bardienst 
15:30 - 17:30  Iris Klijsen Bardienst 
15:30 - 17:30  Laura Vermeulen Bardienst 
zaterdag 16 maart 2024 
08:00 - 11:00  Mariëtte de Gier Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Moniek van Issum Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Ella van Heesbeen Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Kiki Gorter Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Thalia Meyer Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Fiene Kievits Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Roos Sulsters Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Keesje van Riel Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Pleuntje Sluyter Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Liv Pullens Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lilly Mieris Bardienst 
zondag 17 maart 2024 
12:00 - 14:00  Rosa Kamp Bardienst 
12:00 - 14:00  Suus Vrins Bardienst 
14:00 - 15:30  Bardienst 
14:00 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Maud van Sluisveld Bardienst 
15:30 - 17:30  Daphne van Halder Bardienst 
zaterdag 23 maart 2024 
08:00 - 11:00  Sandra Raaijmakers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Suus Willers Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Charli Dielhoff Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Hannah Den Buurman Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Wiep Moonen Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Liza van Lammeren Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Liv Heerkens Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Riva de Brouwer Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Demian Hendriks Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Symen de Gouw Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Puk Treffers Bardienst 
zondag 24 maart 2024 
12:00 - 14:00  Daphne Klijn Bardienst 
12:00 - 14:00  Kiki Kuipers Bardienst 
14:00 - 15:30  Marcel van Ham Bardienst 
14:00 - 15:30  Joost Koolen Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
zaterdag 30 maart 2024 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Lieke Kemmeren Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sam Kersen Bardienst 
zaterdag 6 april 2024 
08:00 - 11:00  Anne-Michèle van Wijlen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Yvonne Severijns Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Fiene Pruijsen Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Phileine Kamp Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Féline Onkruijt Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julie Moolenschot Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Liam Guldemond Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Bob van Hilst Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sam Lauwen Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Eva Spuijbroek Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Isa Snijders Bardienst 
zondag 7 april 2024 
12:00 - 14:00  Sophie van den Broek Bardienst 
12:00 - 14:00  Manouk Rijken Bardienst 
14:00 - 15:30  Diede Donders Bardienst 
14:00 - 15:30  Fleur Roestenberg Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
zaterdag 13 april 2024 
08:00 - 11:00  Angelique Santegoets Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Eveline van Dijk Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Lizzy de Peuter Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Zahra Reuvers Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Fieke Rombouts Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julia Staps Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Wietske Vloemans Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Esra van Reeven Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Isa van de Ven Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Loïs van Steenis Bardienst 
zondag 14 april 2024 
12:30 - 14:00  Britt Lamers Bardienst 
12:30 - 14:00  Indy van Veldhoven Bardienst 
14:00 - 16:00  Sofie Jansen Bardienst 
14:00 - 16:00  Suzan Mandemakers Bardienst 
16:00 - 18:00  Nick Mutsaers Bardienst 
16:00 - 18:00  Frank van Velthoven Bardienst 
zaterdag 20 april 2024 
08:00 - 11:00  Suus Willers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:00  Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Bo Leijen Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tess van Gool Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Romy de Gouw Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Ghislaine van de Kamp Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fenne Schutjes Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jutta Schiffelers Bardienst 
15:00 - 17:30  Pleun Huis in t Veld Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Bo van den Heuvel Bardienst 
zondag 21 april 2024 
12:00 - 14:00  Janno Jansen Bardienst 
12:00 - 14:00  Teun Vrins Bardienst 
14:00 - 15:30  Bardienst 
14:00 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Noah Antonioli Bardienst 
15:30 - 17:30  Florine van Huijkelom Bardienst