1 vs2.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg

Diensten

zaterdag 26 september 2020 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Vesper Aarts Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Lukas de Roon Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Dimara van Os Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmée Maes Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Zara van Groeninge Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Lilly Mieris Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Isis Kroezen Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Isa Lauwen Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Wout Rutten Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Daan Vernooij Bardienst 
zondag 27 september 2020 
12:30 - 14:00  Bardienst 
12:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 15:30  Luuk Mertens Bardienst 
14:00 - 15:30  Sebastiaan Boere Bardienst 
15:30 - 17:00  Khaira Chraou Bardienst 
15:30 - 17:00  Floor van den Hout Bardienst 
zaterdag 3 oktober 2020 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Janne de Bie Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Esmee van Driel Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Roos Bleekendaal Bardienst 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijn Van Veen Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Steffi Hesselberth Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Finette Pleijter Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Lisa Brok Bardienst 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Bregje Hamers Bardienst 
zondag 4 oktober 2020 
12:30 - 14:00  Sam Paalvast Bardienst 
12:30 - 14:00  Liz Paalvast Bardienst 
14:00 - 15:30  Bronwyn ten Feld Bardienst 
14:00 - 15:30  Zaynah Gorong Bardienst 
15:30 - 17:00  Sanne Koot Bardienst 
15:30 - 17:00  Diede Janssen Bardienst 
zondag 11 oktober 2020 
12:00 - 13:30  Lara Zoutewelle Bardienst 
12:00 - 13:30  Manon Kerssies Bardienst 
13:30 - 15:00  Nanneke Bergmans Bardienst 
13:30 - 15:00  Willemijn van Leur Bardienst 
15:00 - 16:30  Manouk Rijken Bardienst 
15:00 - 16:30  Sanne Ketelaars Bardienst 
zondag 25 oktober 2020 
12:30 - 14:00  Fedde van de Kar Bardienst 
12:30 - 14:00  Frank van Velthoven Bardienst 
14:00 - 15:30  Anne Voogd Bardienst 
14:00 - 15:30  Danique Willms Bardienst 
15:30 - 17:00  Fleur Roestenberg Bardienst 
15:30 - 17:00  Fenna Oostrum Bardienst 
zondag 1 november 2020 
12:00 - 13:30  Quinty Krol Bardienst 
12:00 - 13:30  Sam van Veluw Bardienst 
13:30 - 15:00  Jeroen Hock Bardienst 
13:30 - 15:00  Gijs Siebers Bardienst 
15:00 - 17:00  Bardienst 
15:00 - 17:00  Bardienst 
zondag 8 november 2020 
12:00 - 13:30  Eric van Duijvenboden Bardienst 
12:00 - 13:30  Joost de Jong Bardienst 
13:30 - 15:00  Bardienst 
13:30 - 15:00  Bardienst 
15:00 - 17:00  Jannart Braat Bardienst 
15:00 - 17:00  Niels Dekkers Bardienst 
zondag 15 november 2020 
12:00 - 13:30  Roel Willms Bardienst 
12:00 - 13:30  Sep Koppelmans Bardienst 
13:30 - 15:00  Dominique Damen Bardienst 
13:30 - 15:00  Naomi Vellekoop Bardienst 
15:00 - 17:00  Laura Vermeulen Bardienst 
15:00 - 17:00  Annelies Freijse Bardienst 
zondag 22 november 2020 
12:00 - 13:30  Caro van Wanrooy Bardienst 
12:00 - 13:30  Juliette Neijenhuis Bardienst 
13:30 - 15:00  Marieke Jacobs Bardienst 
13:30 - 15:00  Dominique Loos Bardienst 
15:00 - 17:00  Florine van Huijkelom Bardienst 
15:00 - 17:00  Marlies Overbeek Bardienst 

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Dames Jong 2 3 9 + 27
2 Meisjes B4 3 9 + 22
3 Meisjes D4 3 9 + 11
4 Dames 2 3 9 + 11
5 Meisjes A5 3 9 + 5
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram